MOTO FIRMY

(R)evolučně věříme, že každý zaměstnanec má právo na svou výplatu dřív, než ve výplatní den.

 • Petr Ladžov
  CEO

  Petr se snaží přiložit ruku k dílu tam, kde je zrovna třeba. Nápad založit firmu nosil v hlavě několik let, odvahu však sebral až ve svém zralém věku.

  Finance ho celoživotně baví. Během let financoval realitní projekty, distressová portfolia pohledávek od státu nebo bank, rozjížděl e-commerce nebo pomáhal financovat solární portfolia v Chile a Rumunsku.

  Petr je vášnivý saunař, vyžívá se v bězích na dlouhou trať a rád vaří českou a francouzskou kuchyni, ideálně při poslechu jazzové hudby a se sklenkou vína.

  LinkedIn profil
 • Vojta Pihrt
  CTO

  Vojta je geek přes všechny technologické a softwarové inovace ve finančním světě a náš technologický šéf. Není jen snílek, umí totiž do puntíku tvrdě implementovat to, co si zamane.

  S Mirkem založili před 18 lety firmu JetSoft, která nabízí implementaci finančních softwarů v menších a středních firmách.

  Miluje enduro motorky, rád jachtaři a ve svém volném čase připravuje projekt výstavby plovárny v Černošicích u Prahy, který pojal jako veřejně prospěšný projekt.

  LinkedIn profil
 • Mirek Koudelka
  COO/Finance

  Mirek má pořádek nejen na stole, ale hlavně se stará o řádný chod firmy, což zahrnuje i dotahování obchodu z pozice šéfa provozu.

  Společně s Vojtou založili před 18 lety firmu JetSoft, ve které se zaměřili na integraci podnikového systému Money S5.

  Kromě toho, že miluje svou rodinu, už 27 let vede hokejbalový klub Rafani Praha, za který také pravidelně nastupuje.

  LinkedIn profil
 • Lenka Mynková
  Sales Manager

  Pro Lenku je obchod jedním slovem vášeň. Neodejde od rozdělané práce, dokud nevymyslí to správné řešení pro klienta. Je to dříč.

  Lenka má na starosti obchod, a to jak partnerské sítě, tak jednotlivé společnosti.

  Nade vše miluje svého manžela, se kterým staví společný dům a u toho si efektivně čistí hlavu, třeba při pokládání zámkové dlažby. Ve volném čase dělá judo a donedávna nabízela kurzy sebeobrany pro ženy.

  LinkedIn profil